FAQ - dotazy klientů

Odpovědi na Vaše zvídavé dotazy

FAQ – ptáte se 2017-09-16T22:33:23+02:00

Přečtěte si otázky a odpovědi, které by Vám mohly pomoci při rozhodování, proč si vybrat reklamu právě od Propagace firem, s.r.o. Jasně, můžete i tak zavolat a zjistit, co potřebujete. Nebo položit další dotaz zde pomocí formuláře a já jej pak tady zveřejním i s odpovědí, když budete souhlasit. Vše je ve formuláři.

Poptávka
Jaké PPC systémy máte v nabídce? 2017-09-16T22:06:58+02:00

Google Adwords grafMůžete získat reklamu na SeznamuSKLIK, na portále Gooogle a jeho partnerských serverechGoogle Adwords, pro PPC kampaně na iDnes a dalších serverech v Evropě je tu ETARGET. Dále cílená reklama na Faceboooku PPC Facebook. Dále můžete mít PPC reklamu na Yahoo a Bing serverech od Yahoo a Microsoftu.Google Adwords ppc

Kdo chce reklamu v Rusku nebo na cílit na Ukrajinu, jsou tu servey Yandex.ru a Yandex.ua. Na Slovensku je k dispozici Azet.sk a kdo chce, aby se o něm vědělo i v Číně, může mít PPC na Baidu.com. Samozřejmě v čínštině.

PPC ale svým klientům nenabízím, když si nechají vyrobit web od nuly ode mě, nepotřebují ho! Jsou ve fulltextu na špici a žádný Google algoritmus s nimi nic neudělá. Proč? No protože dělám weby – nejen weby ale i daší služby – poctivě a nic neurychluju.

Potřebuji propagační letáky, děláte taky tiskovou reklamu? 2017-09-16T12:34:03+02:00

Ano, i tisková reklama, jako je tisk vizitek, letáků pro roznos, formátů A5-A4-A3 případně potisk kalendářů a bloků. Můžete mít i firemní tiskoviny a vyrobíme i logo na přání. Chete vizitku? Kalendář z vlastních fotek? Ano, i tyto tiskové materiály můžete objednat. Tiskneme nejen na papír, ale i fólie.

Tisková reklama

Poptávka
Je možno objednat také rekonstrukci webu? 2017-09-16T12:34:03+02:00

Rekonstrukce webůAno, i to je možné. Je potřeba znát www adresu webu, který chcete předělat – tedy pokud již sami víte, že je svým způsobem nevhodný a potřebuje přestavbu. Je několik možností. Buď se jenom opraví vnitřní struktura a obsah webu, pokud na to původní webmaster nějak “pozapomněl” nebo se celý web předělá v novém i s novým redakčním systémem.

Vždy je třeba se zeptat a zjistit, co je možné a hlavně, co požadujete po novém webu nebo e-shopu.

Rekonstrukce webu

Poptávka