Milionové výdělky pomocí kryptoměn Bitcoin, Litecoin a dalších

Ukrojte si část z 280.000.000 Kč denně

Milionové výdělky 2019-06-09T12:04:45+02:00

Project Description

11-12/2017 probíhá testovací a úvodní fáze – na vlastní kůži.

Výdělky na internetu, testovací, ověřené i reálné, skrze těžení Bitcoinu, pronájmu Poolu a investicí do měny. Ale nejen Bitcoin, ale třeba také Litecoin, DOGECOIN nebo Ether. A desítky dalších měn, kryptoměn. Brzy na novém webu.

Těžební skupiny Bitcoin

Probíhá ověřování a testování na placení

Těžební skupina Litecoin

Investice do těžebních poolů

Zatím neověřeno na výplaty, probíhá testování, výplaty koncem prosince a v lednu. Budu informovat.

Bitcoiny pro hračičky – naučte děti počítat do 1 BTC

BTC mining pro děti – Bitcofarm – Bitcoiny za shlédnutí reklamy a jejich následná investice do farmy a další zisky. Shlédnutím reklamy si vyděláte na slepici, ta snáší vajíčka, která prodáváte a získáváte setiny BTC. Až si koupíte krávu a prodáváte mléko za desetiny BTC. Nadlouho a pro děti, ale už za 4 hodiny se dá nastartovat chov slepic :). Každý den jiné reklamy.

Golden Farm – těžení rublů. Při registraci získáte jednoho ptáka a finance na druhého, koupíte, snáší vajička, prodáváte. Ptáků je dost a neumírají, můžete jich mít desítky. 1 rubl – 100 mincí. 100 rublů cca 37 Kč. V ruštině a angličtině. Jednoduché. Jsou na trhu již několik let a prý platí. ( ke dni 28.12 2017 mnou neověřená informace, dám vědět). Asi fungují na investicích a výdělcích, které pak rozdělují 80/20 – 80% na reinvestice do ptáků a 20% na stažení, třeba v Bitcoinech.

Použití na vlastní nebezpečí, nepřebírám záruku za ztracené finance. Všechny operace s BTC a jakoukoli další měnou jsou jen ve Vaší režii.