Odkazy na web, blog, e-shop

Jak získat zpětný odkaz a nemít přitom penalizaci

Zpětné odkazy 2017-09-16T12:34:04+02:00

Project Description

Zpětné odkazy, linkbuilding a linkbaiting

Získávání zpětných odkazů – ne kupování –  je jednou z částí optimalizace webů – “SEO”.  Jenže, už se neoptimalizuje pro vyhledávače, ale pro lidi. Musíte dobře promyslet, co asi lidi budou hledat, a zda jim právě to, co budu hledat, můžete nabídnout zrovna Vy na Vašem webu . Pak máte zaručený úspěch ve fulltextu. Ale pozor na PRASEO!!

Vyměňujte odkazy s podobnými weby v jiných městech, státech nebo planetách. Ne, fakt jen první dvě platí! Pravidlem je, psát pro lidi, ne pro roboty – oni – roboti – to hned poznají. Pište na svůj nebo kamarádův blog, registrujte do rozumnmých katalogů či specializovaných serverů. Dříve se odkazy kupovaly, dnes to ale nedělejte. Mimo PPC kampaně.

Můžete si koupit reklamu na serverech, do obsahu webu, nazývá se to In-textová reklama. Skvělý je Topkontakt od i-DNESu, každý můj klient tam už je! Existuje i na jiných webech.

Linkbaiting

To se Vám stane, když napíšete dobrý obsah, máte skvělou službu nebo informaci, a lidé si sami začnou zakládat záložky nebo ze svých webů na ten Váš odkazovat. Tyto odkazy jsou nejcennější.

Tvořte obsah pro lidi, ti to dají vědět dál a vyhledávače si Vás pak sami najdou.

SEO a PRASEO

SEO – to je spousta práce na dlouhou dobu a desítky různých úkonů on-line.

PRASEO – jak Vás obrat o co nejvíc peněz.

Garance pozic ve fultextu? NEEXISTUJE!!