Poptávky a dotazy

Poptávky a dotazy 2017-09-16T12:34:02+02:00

Máte jakýkoli dotaz, přání nebo návrh na spolupráci? Sháníte kvalitní reklamu? Napište mi!

<script type=”text/javascript” src=”https://form.jotformeu.com/jsform/43374605736358″></script>

Internetová reklama

Cokoli na internetu, co Vám přivede nové klienty, upoutá zájem surfařů a pozvedne zisky v kamenném obchodě.

Patří sem tvorba webů, rekonstrukce již fungujících, avšak zastaralých webových prezentací a také výroba nebo úpravy e-shopů. Samozřejmě i optimalizace webů, neboli komplexní SEO. Prostě se o Vás postará kolektiv profesionálů.

Potřebujete PR článek? Chete ho zveřejnit v MF DNES – to patří do tisku, ale onlline v www.idnes.cz jak komerční sdělení, to není problém. Bannerové kampaně, intexová reklama, PPC systémy SKLIK a Adwords i ETARGET či Facebook nebo další reklamní formáty.

Venkovní reklama

Pokud chcete reklamu na plotech, mostech, ve vlacích v MHD nebo třeba taženou za letadlem. Můžete mít i vlastní vzducholoď. Nebo třeba použít létající rybu a na ní své logo.

Překvapte na konferenci nebo na setkání se svými klienty.  Potřebujete hostesku? Modelku? Chete bombastickou reklamu na štítu domu nebo obchodní jednání v limuzíně pro 13 lidí?

Tisková reklama

Letáčky, reklamní tiskoviny barevné i černobílé, vizitky, dopisní papíry s logem firmy. Vydáváte knihu? Potřebujete roznos reklamních tiskovin nebo rozeslat svou nabídku pomocí nějakého časopisu jako vkládanou reklamu?

Reklamní poradenství

Pomoc s propagací Vašeho podnikání. Produktové kampaně na internetu i reklamní akce mimo internet. Firemní večírky, módní přehlídky, venkovní reklama, spoty do televize – regionální i celostátní, reklama v rádiu.

Máte-li v plánu teprve rozjet podnikání online a našli jste tento web, máte štěstí. Zavolejte, najměte si  mě a můžete získat reklamu od nuly. Jen poctivou a ověřenou reklamu. Žádné autosurfovací lišty nebo hromadné odkazy v řádu stovek či tisíců za týden.

Živá reklama

Vaše firma nebo její produkty můžou být propagovány našimi hosteskami. Pokud budete chtít image nebo produktovou reklamu “mezi lidi” zavolejte si dopředu pro detaily. Tisk na textil – bundy, trička, deštníky, naplánování akce na den s krásným počasím. Můžete si nechat bundy ušít přímo na míru pro vedoucí pracovníky a nechat předvést na hosteskách.

Firemní akce

Pořádání firemních akcí, jejich organizování, zajištění hostesek, dárků, cateringu. Vzducholodě na akce, lety balónem, zajištění hadí ženy nebo ohnivého muže. Taneční vystoupení, standard, latina, břišní tanečnice, orientální tance aj.